Prawdziwy fitness dla Twojej skóry twarzy - Zabieg Endermolift LPG do modelowania twarzy i szyi techniką mikropulsacji.

ENDERMOLIFT™ LPG® – modelowanie twarzy

Opis

Odkryj zaawansowaną technologię modelowania twarzy Endermolift® LPG.
Dzięki technice masażu podciśnieniowego i innowacyjnemu systemowi LIFT, ten zabieg stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, modelując owal twarzy, redukując zmarszczki i poprawiając koloryt skóry. Bezinwazyjne działanie Endermolift™ zwiększa także krążenie żylno-limfatyczne, co przekłada się na lepsze natlenienie tkanki. Zauważ pierwsze efekty już po pierwszej sesji.

130,00 1300,00 

Bezpłatna konsultacja

z ekspertem BeautyPark Solvay

W trakcie 30 minutowej konsultacji kosmetolog przeprowadza szczegółowy wywiad kosmetologiczny pozwalający ustalić ogólny stan zdrowia aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Następnie ocenia wskazania zabiegowe oraz dobiera technologie najlepsze dla uzyskania oczekiwanego efektu. Nasz specjalista przedstawia indywidualny Beauty program zawierający odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne lub modelujące ciało oraz wskazówki dotyczące pielęgnacji domowej.

Rezerwacja terminu

Na czym polega zabieg?

Masaż liftingujący jest wykonywany specjalną głowicą działającą w oparciu o opatentowaną technologię LIFT. Dzięki sile podciśnienia skóra jest zasysana i poddawana delikatnemu, przyjemnemu masażowi. Podczas zabiegu do powierzchni skóry doprowadzane są mikroimpulsy, które docierają do głębszych warstw naskórka i pobudzają działanie fibroblastów. W wyniku tej reakcji zwiększona zostaje naturalna produkcja kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Moc zabiegu dobierana jest indywidualnie na podstawie ustaleń ze specjalista poprzez bezpłatnej konsultacji poprzedzającej zabieg. Cała procedura trwa zwykle ok. 30 minut. Jest całkowicie bezinwazyjna i bezbolesna. Do kilku minut po zabiegu może utrzymywać się delikatne zaczerwienienie skóry, które jest związane z poprawą krążenia.

Efekty

 • Lepsze napięcie skóry i wygładzenie zmarszczek
 • Wymodelowanie i poprawa owalu twarzy
 • Skóra odzyskuje objętość i jest nawilżona od wewnątrz
 • Poprawa kondycji skóry wokół oczu i odświeżenie spojrzenia
 • Ujędrnianie skóry i polepszona produkcja kolagenu
 • Gładsza i młodsza w wyglądzie skóra

Wskazania

 • Zmarszczki
 • Podwójny podbródek
 • Obrzęki, zasinienia i "worki" pod oczami
 • Poszarzała cera o nierównomiernym kolorycie
 • Potrzeba poprawienia owalu twarzy
 • Pozbawiona jędrności skóra szyi i dekoltu

Przeciwwskazania

 • Infekcje i stany zapalne skóry.
 • Choroby autoimmunologiczne.
 • Nowotwory.
 • Opryszczka.
 • Zapalenie żył.
 • Bielactwo.
 • Operacje plastyczne, przebyte w ostatnich 6 miesiącach.

Jak to działa?

Aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, klapki urządzenia poruszają się wewnątrz głowicy zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu. W zależności od programu, proces ten jest uzupełniany ciągłym lub rytmicznym podciśnieniem. Intensywność podciśnienia jest indywidualnie dobierana, tak, aby zabieg gwarantował Pacjentowi jak najprzyjemniejsze odczucia. Proces tego głębokiego masażu sterowany jest komputerowo. Skóra przybierająca kształt fali, rolowana jest dodatkowo od wewnątrz i na zewnątrz, co pobudza tkanki i powoduje, że zabieg oddziałuje na warstwy skóry właściwej, pobudzając ją do produkcji elastyny i kolagenu. Urządzenie endermolift wyposażone jest w dodatkowe, specjalne głowice odmienne dla każdego obszaru skóry: twarzy, biustu, dekoltu oraz najdelikatniejsze – do okolic oczu i ust.

Jak przebiega zabieg?

Krok 1:

Konsultacja z kosmetologiem z BeautyPark Solvay pozwala zrozumieć Twój problem estetyczny, wykluczyć przeciwwskazania, ustalić średnią liczbę sesji do uzyskania oczekiwanych rezultatów a także stworzyć Twój Indywidualny Plan Beauty. Sama procedura nie wymaga od Pacjenta żadnych dodatkowych przygotowań, a jej przebieg jest niezwykle przyjemny i relaksujący.

Krok 2:

Przygotowanie skóry do zabiegu. Dokładne oczyszczenie i tonizowanie cery.

Krok 3:

W trakcie zabiegu, głowica wykorzystująca podciśnienie, zasysa fałd skóry, który jest delikatnie uciskany przez dwie zmotoryzowane klapki masujące. Stopień unoszenia fałdu skóry i nacisk klapek są precyzyjnie dopasowane do jej rodzaju i stopnia delikatności.

Czas trwania: 30 do 50 minut

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda zabieg endermolift?

Zabieg rozpoczyna się konsultacja na której ustalamy cel terapii. W zależności potrzeb skóry dobierany jest odpowiednia procedura zabiegowa. Zabieg masażu endermolift możemy dodatkowo wzbogacić o elementy pielęgnacyjne skóry takiej jak: peeling czy maska.

Na co pomaga endermolift?

Endermolift doskonale ujędrnia skórę oraz dba o profilaktykę spowalniającą oznaki starzenia. Doskonale radzi Sobie z opuchnięciami w okolicy twarzy i usprawnia przepływ limfy.

Czy zabieg endermoliftu jest bolesny?

Zabieg endermoliftu nie jest bolesny. Można się przy nim zrelaksować i odprężyć a przy okazji zadbać o kondycję skóry.

Czy zabieg endermoliftu zredukuje zasienia pod oczami?

Zabieg endermoliftu wykazuje działanie drenujące, co pozwala zmniejszyć widoczność zasinień pod oczami.

Z czym połączyć zabieg endermoliftu?

Zabieg endermoliftu można połączyć z indywidualnie dobranym peelingiem, który przed masażem podciśnieniowym oczyści skórę. Można zastosować terapie enzymatyczne, peeling kawitacyjny albo mikrodermabrazja diamentowa. Po masażu, gdy skóra jest pobudzona można nałożyć maskę z składnikami aktywnymi dopasowanymi do potrzeb skóry. Nałożenie maski po masażu będzie niezwykle efektywne gdyż skóra jest pobudzona i lepiej absorbuje składniki zawarte w masce.

Jakie obszary można opracowywać?

Inni wybrali również...

Terapia nawilżająca

Infuzja tlenowa

300,00 1599,00 

Terapia antytrądzikowa

Peelingi chemiczne – MediDerma

220,00 1799,00 

Terapia na przebarwienia

PQ AGE

350,00 1999,00 

Terapia antytrądzikowa

estGen inżynieria tkanowa

200,00 450,00 

Konsultacja

Chcesz bezpiecznie wymodelować owal twarzy?

Nie zwlekaj dłużej z wyborem najlepszego zabiegu!

Porozmawiaj teraz z jednym z naszych ekspertów.

Ekspert wróci do Ciebie, aby omówić możliwą terapię i ocenić Twoje potrzeby.

Wybierz temat

Temat
NAME(wymagane)