TERMOLIFTIBG lifting twarzy to nie tylko efekt anti-aging. To również uniesienie rysów, zagęszczenie skóry i subtelne konturowanie owalu, które wspólnie nadają świeży, młodszy wygląd.

BTL EXILIS – Termolifting twarzy

Opis

Odkryj rewolucyjną metodę odmładzania – BTL EXILIS ULTRA 360®. Termolifting twarzy BTL to zaawansowana technologia medyczna, łącząca falę RF i ultradźwięki, zapewniająca efekt liftingu bez potrzeby chirurgicznego skalpela. Osiągnij niezrównaną jędrność skóry bez żadnego dyskomfortu – to metoda nie tylko niezwykle efektywna, lecz również całkowicie bezbolesna. Już po pierwszym zabiegu dostrzeżesz wyraźne napięcie skóry, jej elastyczność i wzmocnienie struktury. Dodatkowo, proces anti-aging idzie w parze z uniesieniem rysów twarzy, rewitalizacją skóry i subtelnie zarysowanymi konturami. Co więcej, eliminuje napięcie mięśniowe, sprawiając, że twoja mimika staje się bardziej naturalna i zrelaksowana, co odbija się pozytywnie na całym wyrazie twarzy, nadając mu pogodnego i radosnego charakteru.

300,00 3899,00 

Bezpłatna konsultacja

z ekspertem BeautyPark Solvay

W trakcie 30 minutowej konsultacji kosmetolog przeprowadza szczegółowy wywiad kosmetologiczny pozwalający ustalić ogólny stan zdrowia aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Następnie ocenia wskazania zabiegowe oraz dobiera technologie najlepsze dla uzyskania oczekiwanego efektu. Nasz specjalista przedstawia indywidualny Beauty program zawierający odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne lub modelujące ciało oraz wskazówki dotyczące pielęgnacji domowej.

Rezerwacja terminu

Na czym polega zabieg?

Poznaj innowacyjne urządzenie wykorzystujące technologię CRT (Collagen Refill Technology), która rewolucyjnie wpływa na włókna kolagenowe za pomocą ciepła i ultradźwięków. Dzięki specjalnemu aplikatorowi, energia dociera głęboko w struktury skóry, intensywnie stymulując proces regeneracji. To wszystko odbywa się w pełni bezbolesnie, z delikatnym, przyjemnym odczuciem ciepła, które aktywuje włókna kolagenowe do rewitalizacji.

Temperatura terapeutyczna generowana przez urządzenie działa pobudzająco na naturalny kolagen, a fale ultradźwiękowe przyczyniają się do rewolucyjnej regeneracji struktury skóry. Już po jednym zabiegu zauważysz wyraźną poprawę napięcia, tekstury i elastyczności skóry.

Efektem tego procesu jest wygładzona cera, prezentująca się o wiele młodziej.
Aby utrwalić i maksymalizować rezultaty, zalecana jest seria 4-6 zabiegów, wykonywanych w odstępach co 7-10 dni.

Efekty

 • Lepsze napięcie skóry i wygładzenie zmarszczek
 • Wymodelowanie i poprawa owalu twarzy
 • Skóra odzyskuje objętość i jest nawilżona od wewnątrz
 • Poprawa kondycji skóry wokół oczu i odświeżenie spojrzenia
 • Zwiększenie produkcji nowego kolagenu
 • Poprawa jędrności i sprężystości skóry
 • Spłycenie drobnych zmarszczek
 • Redukcja głębszych zmarszczek
 • Zmniejszenie “worków” pod oczami
 • Redukcja “chomików” i tzw. “drugiej bródki”

Wskazania

 • Zmarszczki.
 • Podwójny podbródek.
 • Obrzęki, zasinienia i “worki” pod oczami.
 • Poszarzała cera o nierównomiernym kolorycie.
 • Potrzeba poprawienia owalu twarzy.
 • Pozbawiona jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu

Przeciwwskazania

 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Wszczepiony rozrusznik serca.
 • Metalowe implanty.
 • Choroby nerek i wątroby.
 • Zaburzenia sercowo-naczyniowe.
 • Zakrzepowe zapalenie żył i zakrzepica.
 • Choroba nowotworowa.

Zalecenia po i w trakcie terapii

W trakcie kuracji zaleca się zastosowanie lekkostrawnej diety, wypijanie przynajmniej od 2 do 5 litrów wody dziennie oraz ograniczenie spożycia alkoholu. Wskazana jest też aktywność fizyczna, która przyspieszy procesy metaboliczne w organizmie.

Zabieg BTL EXILIS ULTRA 360® najlepsze efekty osiąga w serii zabiegowej 6-8 powtórzeń w odstępach 7-10 dni.

Rekomendujemy zabieg przypominający raz na miesiąc po zakończeniu terapii.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie efekty uzyskamy po zabiegu z użyciem Exilis Ultra 360?

Po serii zabiegowej Exilis Ultra 360 zwiększa się napięcie naszej skóry. Spłycone zostają drobne zmarszczki oraz poprawie ulega owal twarzy. Skóra zostaje zasymulowana do pracy więc poprawie ulega jej gęstość.

Ile kosztuje zabieg Exilis Ultra 360?

Cena zabiegu uwarunkowana jest okolicą zabiegową.

Co to jest termolifting?

Thermoliftinh jest zabiegiem polegającym na wykorzystaniu fal radiowych lub światła podczerwonego, co prowadzi do podniesienia temperatury w skórze właściwej. Dzięki temu włókna kolagenowe kurczą się i napinają, a w konsekwencji skóra twarzy czy brzucha jest napięta i jędrna.

Jak działa termo lifting?

Termolifting pozwala na zatrzymanie a nawet odwrócenie upływu czasu, redukcje rozstępów czy ujędrnienie skóry po szybkiej redukcji masy ciała. Znacząco poprawia jędrność skóry, zwiększając jej gęstość i podbudzając na nowo produkcję kolagenu.

Czy termo lifting jest bezpieczny?

Zabieg z wykorzystaniem fal radiowych jest całkowicie bezpieczny po wykluczeniu przeciwwskazań.

Po jakim czasie widać efekty po radiofrekwencji?

Efekty zabiegowe widoczne są bezpośrednio po zabiegu. Skóra staje się bardziej napięta. Przez kolejne tygodnie zachodzi przebudowa kolagenu i elastyny co skutkuję zagęszczeniem i ujędrnieniem skóry.

Jak wygląda skóra po zabiegu?

Skóra bezpośrednio po zabiegu jest lekko zaczerwieniona na skutek rozgrzania. Widoczne jest spłycenie zmarszczek oraz odczuwalne napięcie i lekkie rozgrzanie. Efekt ciepła na twarzy może utrzymywać się do kilku godzin po zabiegu.

Czego należy unikać po radiofrekwencji?

Bezpośrednio po zabiegu nie należy schładzać obszaru poddanego zabiegowi. Przez 12 godzin po zabiegu nie należy spożywać alkoholu oraz eksponować skóry na promieniowanie UV.

Jak przebiega zabieg?

Krok 1:

Konsultacja z kosmetologiem z BeautyPark Solvay pozwala zrozumieć Twój problem estetyczny, wykluczyć przeciwwskazania, ustalić średnią liczbę sesji do uzyskania oczekiwanych rezultatów a także stworzyć Twój Indywidualny Plan Beauty. Sama procedura nie wymaga od Pacjenta żadnych dodatkowych przygotowań, a jej przebieg jest niezwykle przyjemny i relaksujący.

Krok 2:

Przygotowanie skóry do zabiegu. Dokładne oczyszczenie i tonizowanie cery.

Krok 3:

Zabieg wykonywany na twarz, pozwala uzyskać efekt w postaci nieinwazyjnego liftingu, uniesienia rysów twarzy, a także wykonturowania owalu. Ponadto skóra twarzy widocznie się napina, a zmarszczki oraz bruzdy stopniowo zanikają i stają się niewidoczne. Dzięki temu, że z twarzy schodzi tak zwane napięcie mięśniowe, to mimika staje się bardziej zrelaksowana, a tym samym wyraz twarzy jest bardziej pogodny i radosny.

Jakie obszary można opracowywać za pomocą Exilis?

Inni wybrali również...

Terapia antytrądzikowa

estGen inżynieria tkanowa

200,00 450,00 

Terapia nawilżająca

Infuzja tlenowa

300,00 1599,00 
130,00 1300,00 

Terapia antytrądzikowa

Mezoterapia mikroigłowa

300,00 1399,00 

Konsultacja

Chcesz bezpiecznie i skutecznie wymodelować twarz?

Nie zwlekaj dłużej z wyborem najlepszego zabiegu!

Porozmawiaj teraz z jednym z naszych ekspertów.

Ekspert wróci do Ciebie, aby omówić możliwą terapię i ocenić Twoje potrzeby.

Wybierz temat

Temat
NAME(wymagane)