Twoje potrzeby

W BeautyPark Solvay stosujemy optymalne rozwiązania terapeutyczne, które dzięki holistycznemu podejściu, filozofii healthy-aging oraz zrównoważonej 3 etapowej kuracji pozwalają osiągnąć maksymalne wyniki zabiegowe. Terapia Healthy aging jest terapią długoterminową i powinna być prowadzona regularnie i bezterminowo.
Wpływa na wiele aspektów życia, uczy zdrowych nawyków oraz słuchania swojego organizmu.

W Beauty Park Solvay największą wagę przykładamy do zrównoważonych długoterminowych planów Beauty zakładających kompleksową oraz spersonalizowaną opiekę terapeutyczną świadczoną przez wykwalifikowanych specjalistów. Nasze motto to podkreśl swoje naturalne piękno.

Zapraszam serdecznie

Wioletta Zachaj

Zdrowa i piękna twarz

Skóra jest największym narządem naszego organizmu. Jej podstawową funkcją jest oddzielenie środowiska zewnetrznego od wewnętrznego więc narażona jest na wiele czynników szkodliwych. Terapie na twarz pozwalają opóźnić oznaki starzenia i zwalczać defekty już na niej obecne. Terapie w Beauty Park Solvay są szyte na miarę co pozwala zmaksymalizować efekty zabiegowe. Na bezpłatnej konsultacji ustalony zostanie plan terapii gabinetowej i domowej

Czytaj dalej

Wymodelowana Sylwetka

Terapie na ciało doskonale wspomagają walkę o wymarzoną figurę. Pozwolą one skoncentrować się na lokalnej tkance tłuszczowej, zadbają o odpowiednią jędrność i gładkość skóry oraz pozwolą wymodelować pośladki i brzuch. Największą skuteczność wykazują terapie łączone, które dobierane są na bezpłatnej konsultacji!

Dowiedz się więcej

Gładkie ciało

Depilacja laserowa zwiększa komfort naszego życia. Pozwala pozbyć się podrażnień oraz wrastających się włosków. Indywidualnie dobrana seria zabiegowa zapewni gładkie ciało! Przed zabiegiem odbywa się bezpłatna konsultacja, która pozwala ustalić parametry zabiegowe oraz wyklucza przeciwwskazania do zabiegu.

Szczegóły

Zadbane dłonie & stopy

Regularny pedicure i manicure zapewni estetyczny wygląd twoich stóp i dłoni przez cały rok. Indywidualnie dobrane metody pozwalają zadbać nie tylko o wygląd ale również o kondycję paznokci i skóry!

Zobacz więcej

Podkreślone spojrzenie

Stylizacja rzęs i brwi podkreśla Twoje spojrzenie. Henna klasyczna czy pudrowa nada kształtu Twoim brwiom, a stylizacja rzęs czy ich lifting wydobędzie głębię spojrzenia.

Przejdź dalej

Konsultacja

Nie zwlekaj dłużej z wyborem najlepszego zabiegu!

Porozmawiaj teraz z jednym z naszych ekspertów.

Kosmetolog wróci do Ciebie, aby omówić możliwą terapię i ocenić Twoje potrzeby.

Wybierz temat

Wybierz temat

Temat
NAME(wymagane)