Gładkie ciało przez cały rok! Pozbądź się niechcianego owłosienia za pomocą depilacji laserowej

Depilacja Laserowa

Opis

Co to jest depilacja laserowa? Depilacja laserowa jest wygodną metodą stopniowego usuwania włosów z dowolnego obszaru ciała lub twarzy! Zabieg ten zwiększa komfort życia: nie trzeba myśleć o goleniu czy woskowaniu, skóra jest gładka i miękka przez cały rok, a problem wrastających włosków znika na zawsze. W BeautyPark Solvay wykonujemy epilację laserową wykorzystując certyfikowaną technologię medyczną. Lasery diodowe, najnowszej generacji szybko i skutecznie usuwają owłosienie nawet na dużym obszarze zabiegowym. Podczas sesji zabiegowej wiązka lasera usuwa włos wraz z cebulkami. Zabieg należy powtarzać w ilości 6-10 powtórzeń dzięki czemu można się cieszyć gładką skórą na stałe. Skanowanie linowe zmniejsza do minimum ryzyko poparzenia oraz powikłań pozabiegowych, a kontaktowe chłodzenie oraz automatyczny dobór parametrów zabiegu do typu skóry i rodzaju włosów zmniejszają nieprzyjemne i bolesne odczucia.

100,00 700,00 

Bezpłatna konsultacja

z ekspertem BeautyPark Solvay

W trakcie 30 minutowej konsultacji kosmetolog przeprowadza szczegółowy wywiad kosmetologiczny pozwalający ustalić ogólny stan zdrowia aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Następnie ocenia wskazania zabiegowe oraz dobiera technologie najlepsze dla uzyskania oczekiwanego efektu. Nasz specjalista przedstawia indywidualny Beauty program zawierający odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne lub modelujące ciało oraz wskazówki dotyczące pielęgnacji domowej.

Rezerwacja terminu

Jak działa depilacja laserowa?

Zasada depilacji laserowej opiera się na wytwarzaniu energii termicznej : wiązka laserowa jest pochłaniana przez melaninę obecną w cebulce włosa w fazie wzrostu. Światło zamieniane jest na ciepło, a dzięki termokoagulacji uzyskuje się trwałe usunięcie owłosienia, które niszczy dużą część mieszka włosowego.

Aby zlikwidować „strefę kiełkowania”, depilacja laserowa w BeautyPark Solvay działa poprzez podwyższenie temperatury na poziomie cebulki i macierzy powyżej progu krzepnięcia komórek, czyli co najmniej 150 stopni, nie powodując przy tym zmian na skórze. Nazywa się to zjawiskiem selektywnej fototermolizy . Tak więc na przestrzeni dziesięciu sesji wyniki różnią się w zależności od owłosienia i wieku, cebulka, łodyga włosa i wszystkie jego składniki ulegają zniszczeniu! Kilka sesji jest rzeczywiście koniecznych, aby to przezwyciężyć, ponieważ włosy nie są synchroniczne, to znaczy, że każdy włos nie ma takiego samego cyklu wzrostu.

Korzyści depilacji laserowej

Zapomnij o goleniu, woskowaniu i innych metodach.

W przeciwieństwie do konwencjonalnej depilacji, która wymaga częstych wizyt sesje depilacji laserowej odbywają się w odstępach od 4 do 8 tygodni, w zależności od rodzaju włosa. W zależności od indywidualnych predyspozycji, wystarczy od 6 do 10 sesji depilacji laserowej, aby pozbyć się większości włosów. Pod względem bólu depilacja laserowa jest znacznie mniej odczuwalna niż depilacja konwencjonalna. W przeciwieństwie usuwania włosów woskiem, depilacja laserowa nie powoduje podrażnień skóry związanych z odklejaniem pasków. W porównaniu z maszynką do golenia laser nie pozostawia wrastających włosków i nie wymaga codziennej pielęgnacji.

Zalety

Nasze diodowe lasery medyczne nowej generacji usuwają włosy w delikatny i skuteczny sposób. Oto ich cechy:

 • Energia i moc impulsu wyższe niż większość laserów diodowych, do leczenia, które jest zarówno szybkie, jak i skuteczne.
 • Głowice laserowe, z wieloma dostępnymi rozmiarami miejsc, które mogą leczyć zarówno małe, jak i duże obszary, bez utraty wydajności.
 • Certyfikacja medyczna FDA, która gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność
 • Skanowanie liniowe, które w znaczący sposób wyróżnia BTL LINSCAN na tle konkurencji - Rezultat: żadne włosy nie zostaną ominięte!
 • System chłodzenia - laser zmniejsza uczucie mrowienia. Podczas sesji zabiegowej miejsce jest chłodzone od 2 do 7 stopni celcjusza, aby zapewnić bardziej komfortową sesję.
 • Efekt uboczny depilacji laserowej w postaci redukcji pajączków oraz popękanych naczynek

Efekty

W większości przypadków depilacja laserowa daje bardzo dobre rezultaty, ponieważ 80 do 98% usuwanych włosów nie odrasta! Pozostałe włosy są drobniejsze, jaśniejsze, przypominające minimalny meszek. Działanie i rezultaty w zależności od charakteru włosów

Ile sesji jest potrzebnych?

Do długotrwałej depilacji potrzeba minimum 6 sesji, w odstępach od 4 do 12 tygodni, w zależności od odrastania włosów między sesjami. Jeśli to konieczne, kilka sesji uzupełniających

Obszary zabiegowe

Wszystkie obszary mogą być poddane terapii laserowej. Najczęściej spotykane są nogi, okolice bikini, pachy, tułów, górna warga, ramiona, plecy. Depilacja laserowa jest również bardzo popularna wśród mężczyzn na partiach takich jak plecy, pachy okolice bikini.

W trakcie terapii laserowego usuwania owłosienia włosy stają się coraz cieńsze, jaśniejsze oraz ich ilość zdecydowanie się zmniejsza. Odrastanie jest za każdym razem wolniejsze, dzięki czemu sesje są coraz rzadsze.

Zmniejsz problemy hormonalne

Czy wiesz, że wiele kobiet cierpi na nadwrażliwość genetyczną i hormonalną?
Może to przybierać różne formy:

Hirsutyzm , który powoduje wzrost włosów w obszarach, które normalnie dotykają mężczyzn (brody, piersi itp.), ze względu na wysoką produkcję męskich hormonów.
Wirylizm Pilar , forma ostrego hirsutyzmu, który powoduje owłosienie tak duże, jak u bardzo owłowsionego mężczyzny.
Nadmierne owłosienie , które powoduje silne miejscowe owłosienie, ze względu na dużą wrażliwość na męskie hormony.

Inne zmiany hormonalne, takie jak menopauza , mogą powodować wzrost włosów na obszarach takich jak podbródek. Depilacja laserowa to odpowiednie i skuteczne rozwiązanie, które eliminuje ten nadmiar owłosienia w przypadku zaburzeń hormonalnych, depilacja nie jest wskazana w przypadku bardzo mocnych włosów.

Przeciwwskazania

 • Ciąża
 • Karmienie piersią
 • Cukrzyca
 • Stany przedrakowe i nowotwory złośliwe
 • Skłonność do powstawania bliznowców
 • Bielactwo
 • Łuszczyca, liszaj płaski
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Leki: przeciwgrzybiczne, przeciwbólowe, antydepresanty, antybiotyki, leki hormonalne, preparaty zawierające retinol
 • Epilepsja
 • Intensywna opalenizna

Przygotowanie przed każdą sesją

 • Sześć tygodni przed sesją nie używaj pęsety, wosku ani elektrolizy!
 • Na jeden lub dwa dni przed zabiegiem zaleca się golenie depilowanego obszaru i unikanie nakładania kremów, olejków i dezodorantów na obszar, który ma być depilowany.
 • Przez 15 dni przed sesją nie nakładaj olejków eterycznych.
 • Nie nakładaj samoopalacza 1 miesiąc przed sesją.
 • Nie zażywaj Ibuprofenu (Advil, Motrin) ani innych fotouczulaczy na tydzień przed sesją.
 • Partie takie jak bikini i pachy można opracowywać laserowo cały rok.
 • Przed wykonaniem zabiegu zaleca się ogolenie skóry tuż przed nim.
 • Nie zaleca się stosowania balsamów tuż przed zabiegiem.
 • Zaleca się zaprzestanie mechanicznej depilacji miejsc zabiegowych ok. 1 miesiąc przed zabiegiem.
 • Nie opalać miejsca poddawanego zabiegowi przynajmniej 4 tygodnie przed zabiegiem i 4 tygodnie po zabiegu (słońce, solarium, samoopalacze).
 • W trakcie konsultacji należy poinformować osobę wykonującą zabieg o stanie zdrowia oraz zażywanych lekach.
 • Nie zaleca się stosowania różnego rodzaju zabiegów mechanicznych i chemicznych w miejscu poddanym zabiegowi (np. mikrodermabrazja, peelingi mechaniczne, peelingi chemiczne)
 • Należy uważać na stosowanie preparatów zawierających retinol, kortykosterydy oraz antybiotyki. Przyjmowanie tych substancji może przyczynić się do powstania przebarwień w miejscu zabiegowym.
 • W przypadku stosowania terapii hormonalnej będzie wymagane wykonanie większej ilości zabiegów.

Podczas sesji

Krok 1:

Pierwsza konsultacja kosmetologiczna pozwala określić, jaki typ ma Twoje owłosienie, Twój fototyp, aby wyeliminować wszystkie przeciwwskazania. Kosmetolog tworzy Twój plan terapii ustalając cykliczność wizyt oraz konieczną ilość powtórzeń potrzebnych do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.

Krok 2:

Okulary ochronne są niezbędne do ochrony oczu podczas sesji. Technik laserowy dezynfekuje obszar, który ma być poddany zabiegowi, i ustawia tryby lasera (średnica wiązki, płynność, czas trwania uderzenia itp.) zgodnie ze wskazaniem, owłosieniem, fototypem i kolorem skóry.

Krok 3:

Po zaznaczeniu obszaru, który ma zostać poddany zabiegowi za pomocą markera do skóry, rękojeść omiata skórę, omijając tatuaże i znamiona. Ruchy są płynne i zoptymalizowane dzięki inteligentnemu trybowi maszyny, dla jednorodnej superpozycji ujęć. 

Zalecenia po terapii

 • Nakładanie kremu łagodzącego jest przepisywane na 72 godziny.
 • Pojawienie się zaczerwienienia jest możliwe, znika w sposób naturalny w kolejnych godzinach.
 • Unikaj gorącej kąpieli, spa i sauny przez 48 godzin.
 • Zastosuj filtr przeciwsłoneczny przez 2 tygodnie.

Najczęściej zadawane pytania

Czy efekty depilacji laserowej są naprawdę trwałe?

Do usunięcia do 98% włosów potrzeba od 6 do 10 sesji. Efekt musi być następnie utrzymywany średnio do jednej sesji przypominającej rocznie. Dlatego epilację laserową nazywamy „zrównoważoną”.

Czy depilacja laserowa boli?

Nasze lasery najnowszej generacji są wyposażone w system chłodzenia, który łagodzi obszar poddany zabiegowi laserem, aby sesja była jak najbardziej komfortowa. Może być jednak odczuwalne mrowienie, w zależności od indywidualnej wrażliwości.

Ile kosztuje depilacja laserowa?

Ceny różnią się w zależności od obszarów, które mają być leczone i zaczynają się od 100 zł w przypadku górnej wargi za sesję. Radzimy jednak wykupić pakiet, który jest korzystniejszy cenowo. Efekty terapii laserowej są oceniane po pełnej serii, a nie po jednej sesji.

Czy depilacja laserowa jest naprawdę skuteczna?

Tak, depilacja laserowa na najskuteczniejsza metoda usuwania owłosienia, na wszystkich fototypach skóry! Jednak laserem nie można usuwać włosów jasnych blond lub białych.

Chcesz pozbyć się włosów?

Nie zwlekaj dłużej z wyborem najlepszego zabiegu!

Porozmawiaj teraz z jednym z naszych ekspertów.

Ekspert wróci do Ciebie, aby omówić możliwą terapię i ocenić Twoje potrzeby.

Opinie

''

Bardzo przyjemna atmosfera i dokładnie wykonany zabieg. Polecam Natalie!

Monika

DEPILACJA LASEROWA - CIAŁO - łydki
DEPILACJA LASEROWA - CIAŁO - pachy
DEPILACJA LASEROWA - CIAŁO - bikini średnie

To już 4 zabieg. Efekty widoczne i włosków coraz mniej. Polecam!
Pani Natalia jest bardzo sprawna w wykonywaniu zabiegu. Dba o komfort klienta. Polecam!

Ewelina

DEPILACJA LASEROWA - CIAŁO - nogi całe
DEPILACJA LASEROWA - TWARZ - wąsik + broda

Pani Natalia bardzo dba o klienta, jego komfort. Rzetelna i miła.

Ewelina

DEPILACJA LASEROWA - CIAŁO - uda

Bardzo dokładna i delikatna depilacja. Polecam bardzo Panią Natalię

Moniabs

DEPILACJA LASEROWA - CIAŁO - pachy

Bardzo profesjonalne podejście, dbałość o klienta, konsultacja kosmetologiczna rozwiewająca wszelkie wątpliwości. Pani Natalia jest bardzo życzliwa i dba o komfort w trakcie zabiegu. Polecam!!!

Ewelina

DEPILACJA LASEROWA - CIAŁO - nogi całe, DEPILACJA LASEROWA - TWARZ - wąsik + broda

Wszystko super, czysto, nowoczesny laser, doświadczona ręka

Gosia

DEPILACJA LASEROWA - CIAŁO - bikini pełne
DEPILACJA LASEROWA - CIAŁO - pachy

Jestem bardzo zadowolona. Pani Kamila jest bardzo sympatyczna i zawsze uśmiechnięta a cały zabieg jest w jej wykonaniu rewelacyjny.

Monika

DEPILACJA LASEROWA - CIAŁO - bikini pełne
DEPILACJA LASEROWA - CIAŁO - pachy

Bardzo miła i kompetentna Pani wykonująca zabieg. Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona. To jest moje drugie podejście do depilacji laserowej i tym razem bardzo satysfakcjonujące. Także bardzo dziękuję i szczerze polecam gabinet.

Dorota

DEPILACJA LASEROWA - CIAŁO - łydki

''

Konsultacja

Chcesz pozbyć się włosów?

Nie zwlekaj dłużej z wyborem najlepszego zabiegu!

Porozmawiaj teraz z jednym z naszych ekspertów.

Ekspert wróci do Ciebie, aby omówić możliwą terapię i ocenić Twoje potrzeby.

Wybierz temat

Temat
NAME(wymagane)