Biorewitalizacja skóry twarzy bez użycia igieł

PRX T33

Opis

PRX T33 to innowacyjna metoda chemicznej biorewitalizacji skóry bez okresu jej rekonwalescencji. Zabieg ten znajduje swoje zastosowanie w wielu defektów skóry twarzy i ciała. Ma on silne właściwości liftingująco – napinające. Dodatkowo wykazuje działanie oczyszczające i rozjaśniające. Może być one elementem profilaktyki przeciwstarzeniowej.

450,00 2499,00 

Bezpłatna konsultacja

z ekspertem BeautyPark Solvay

W trakcie 30 minutowej konsultacji kosmetolog przeprowadza szczegółowy wywiad kosmetologiczny pozwalający ustalić ogólny stan zdrowia aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Następnie ocenia wskazania zabiegowe oraz dobiera technologie najlepsze dla uzyskania oczekiwanego efektu. Nasz specjalista przedstawia indywidualny Beauty program zawierający odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne lub modelujące ciało oraz wskazówki dotyczące pielęgnacji domowej.

Rezerwacja terminu

Na czym polega zabieg?

Procedura zabiegowa PRX T33 została stworzona we Włoszech przez dr Rossanę Castelle i objęta patentem światowym po 10-letnich klinicznych badaniach doświadczalnych. Połączenie kwasu trój chlorooctowego z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym zapewnia bezpieczeństwo oraz brak inwazyjności. Rekomendowana liczba zabiegów to między 3 a 5 powtórzeń. Ilość sesji dobierana jest indywidualnie do potrzeb klienta. Przed zabiegiem skóra jest dokładnie oczyszczona, następnie kosmetolog BeautyPark Solvay aplikuje warstwowo preparat, na przemian z intensywnym, liftingującym masażem twarzy. Efekt zabiegu jest widoczny bezpośrednio po zakończeniu sesji. Procedura PRX T33 ta doskonale sprawdza się jako zabieg bankietowy.

Efekty

 • Poprawa napięcia skóry.
 • Spłycenie zmarszczek.
 • Głęboka rewitalizacja.
 • Wyrównanie struktury.
 • Poprawa nawilżenia.
 • Zniwelowanie przebarwień.
 • Rozjaśnienie skóry.

Jakie obszary mogą być poddane zabiegowi?

Przeciwwskazania

 • Alergia na substancje zawarte w preparacie.
 • Opryszczka.
 • Przerwanie ciągłości naskórka w obszarze zabiegowym.
 • Ciąża i laktacja.
 • Leczenie pochodnymi witaminy A (do 12 miesięcy od zakończenia leczenia)
 • Infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze w obrębie obszaru zabiegowego.
 • Zabiegi chirurgiczne w obszarze zabiegowym
 • Przebyta radioterapia i chemioterapia.
 • Podrażnienia i stany zapalne skóry

Najczęściej zadawane pytania

Jak często robić zabieg PRX T33?

Częstotliwość zabiegów zależna jest od defektu nad jakim pracujemy. Indywidualny plan terapii ustalany jest przez kosmetologa na bezpłatnej konsultacji. Zabieg ten można również wykonać jednorazowo przed wielkim wyjściem! W celu rewitalizacji skóry rekomenduje się 5/6 zabiegów co tydzień.

Czym zmywany jest PRX T33?

Preparat PRX T33 jest zmywany zimną wodą.

Jaki krem stosuje się po zabiegu PRX T33?

Po zabiegu z wykorzystanie PRX T33 zalecana jest pielęgnacja regenerująca. Dokładny plan pielęgnacyjny jest ustalany przez kosmetologa podczas bezpłatnej konsultacji.

Jak działa zabieg PRX T33?

Zabieg ten dociera do skóry właściwej, gdzie pobudza intensywne procesy przebudowy, nie naruszając naskórka. Na powierzchni naskórka zostaje on zneutralizowany za pomocą nadtlenku wodoru i nie powoduje efektu typowego łuszczenia.

Przebieg zabiegu

Krok 1:

Konsultacja z kosmetologiem z BeautyPark Solvay pozwala zrozumieć Twój problem estetyczny, wykluczyć przeciwwskazania, ustalić średnią liczbę sesji do uzyskania oczekiwanych rezultatów a także stworzyć Twój Indywidualny Plan Beauty. Sama procedura nie wymaga od Pacjenta żadnych dodatkowych przygotowań, a jej przebieg jest niezwykle przyjemny i relaksujący.

Krok 2:

Przygotowanie skóry do zabiegu. Dokładne oczyszczenie i tonizowanie cery.

Krok 3:

Aplikacja peelingu na jeden obszar i dokładnie wmasowanie do całkowitego wchłonięcia.

Krok 4:

Neutralizacja kwasu oraz zmycie go z skóry. Czynność powtarza się na każdej partii.

Krok 5:

Aplikacja kremu dopasowanego do potrzeb skóry oraz kremu ochronnego SPF50.

Czas trwania: 45 do 60 minut

Inni wybrali również...

Terapia antytrądzikowa

Mezoterapia mikroigłowa

300,00 1399,00 
100,00 1000,00 

Konsultacja

Chcesz bezpiecznie wymodelować owal twarzy? Nie zwlekaj dłużej z wyborem najlepszego zabiegu! Porozmawiaj teraz z jednym z naszych ekspertów. Ekspert wróci do Ciebie, aby omówić możliwą terapię i ocenić Twoje potrzeby.

Wybierz temat

Temat
NAME(wymagane)