Endermologia LPG ujędrnia, wysmukla, modeluje i kształtuje sylwetkę skutecznie redukując tkankę tłuszczową

ENDERMOLOGIA LPG – ujędrnianie, wysmuklanie i wyszczuplanie sylwetki | w ofercie miesiąca do każdego pakietu Exilis -50% taniej

Opis

Endermologia LPG to liftingujący masaż przywracający jędrność, elastyczność i napięcie skóry. Skutecznie wyszczupla i modeluje sylwetkę. Zabieg LPG jest bezbolesny, ponieważ intensywność masażu jest dostosowywana indywidualnie. Endermologia stosowana jest również z powodzeniem w terapiach poprawiających krążenie krwi, likwidację obrzęków, a także wspomaganie leczenia blizn, oparzeń i rozstępów. Jako jeden z nielicznych zabiegów modelowania sylwetki może być wykonywany u kobiet w ciąży.

140,00 1999,00 

Bezpłatna konsultacja

z ekspertem BeautyPark Solvay

W trakcie 30 minutowej konsultacji kosmetolog przeprowadza szczegółowy wywiad kosmetologiczny pozwalający ustalić ogólny stan zdrowia aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Następnie ocenia wskazania zabiegowe oraz dobiera technologie najlepsze dla uzyskania oczekiwanego efektu. Nasz specjalista przedstawia indywidualny Beauty program zawierający odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne lub modelujące ciało oraz wskazówki dotyczące pielęgnacji domowej.

Rezerwacja terminu

Jak działa technologia LPG?

Mechaniczny masaż reaktywuje uśpione komórki i w naturalny sposób stymuluje je do pracy. W trakcie zabiegu skóra jest rolowana i ugniatana w różnych kierunkach. Masaż poprawia krążenie, metabolizm i naturalne procesy regeneracyjne skóry. Endermologia LPG® oddziałuje na Twoje ciało w trzech wymiarach :

 • Redukuje miejscowo zlokalizowaną i oporną tkankę tłuszczową,
 • Wygładza cellulit,
 • Ujędrnia skórę stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Wykorzystano tu specjalne rolki oraz zjawisko próżni, które wspólnie oddziałują na wszystkie warstwy skóry. W efekcie pobudzone do pracy komórki rozpoczynają proces usuwania nadmiernej ilości tłuszczu z tkanki, co prowadzi do jej zmiękczenia i wygładzenia cellulitu.

Korzyści terapii:

Endermologia LPG ® jest skutecznym zabiegiem na cellulit wodny, cellulit tłuszczowy jak i mieszany. Poza wysmukloną sylwetką i organizmem wolnym od toksyn, zyskuje się też rozświetloną, jędrną i napiętą skórę. 

W wyniku działania zabiegów Endermologia LPG® uzyskuje się następujące efekty:

 • Redukcja cellulitu (w każdym stopniu zaawansowania)
 • Ujędrnianie skóry (po porodach oraz kuracjach odchudzających)
 • Modelowanie i kształtowanie sylwetki (efekt wyszczuplenia)
 • Wzmacnianie tkanki łącznej (ogólna poprawa stanu skóry)
 • Zmniejszenie retencji wody poprzez uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego
 • Usuwanie toksyn i zbędnych produktów przemiany materii
 • Wspomaganie leczenia blizn, oparzeń, obrzęków, regeneracja skóry po operacjach.

Zalety

 • Endermologia LPG ® jest jedynym zabiegiem dedykowanym kobietom w ciąży po 3 trymestrze na obszar nóg. Stanowi wówczas wspaniały delikatny drenaż, który poprawia krążenie krwi, niweluje opuchliznę i sprawia, że nogi stają się lekkie.
 • Endermologia LPG ® jest na tyle bezpieczna, że może być stosowana również u kobiet karmiących piersią w okresie trwania połogu, 3 miesiące po porodzie. Warto skorzystać z tej możliwości, gdyż komórki tłuszczowe nagromadzone w okresie ciąży, w czasie połogu nie są jeszcze tak bardzo utrwalone, zbite i szybciej ulegną destrukcji.
 • Ważnym aspektem w terapii głębokiego cellulitu jest możliwość połączenia działania Endermologia LPG ® z BTL X-WAVE falą akustyczną. Fala akustyczna rozbija komórki tłuszczowe a następnie endermologia rozmasowuje skórę, drenuje i przyspiesza metabolizm.

Przeciwwskazania

 • 3 miesiące po porodzie lub 6 miesięcy po cięciu cesarskim,
 • Choroby nowotworowe,
 • Zapalenie żył,
 • Przepuklina
 • Infekcje,
 • Skórna wysypka lub inne uszkodzenia skóry,
 • Stany zapalne,
 • Tłuszczaki
 • Naczyniaki
 • Guzki
 • Zażywanie na co dzień leków przeciwzakrzepowych, czyli antykoagulantów,

Przebieg sesji

Krok 1:

Podczas konsultacji kosmetologicznej kosmetolog specjalista wysłuchuje Twojego problemu i ustala plan leczenia dostosowany do Twoich potrzeb, w razie potrzeby z dodatkowymi zabiegami, wykluczając przeciwwskazania i oszacowując średnią liczbę sesji zabiegowych

Krok 2:

Ekspert BeautyPark Solvay planuje program dostosowany do Twoich potrzeb. Przed rozpoczęciem zabiegu osoba ubiera się w oryginalny strój do Endermologii LPG tzw. Endermowear, a następnie poddaje się sesji zabiegowej z wykorzystaniem specjalistycznej głowicy.

Krok 3:

Zabieg trwa od 35-50 min i obejmuje wybrane partie ciała podczas konsultacji i ustalenia programu Beauty przez eksperta BeautyPark Solvay. Podczas sesji zabiegowej wykonywany jest sprecyzowany program terapeutyczny indywidualnie dobrany dla danej osoby.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Endermologii LPG

Czy terapia endermologią LPG jest skuteczna?

Terapia endermologii jest skutecznym zabiegiem wykonanym w serii.
Doskonale radzi sobie z zastojami limfatycznymi, cellulitem i wiotkością skóry.

Czy zabieg jest bolesny?

Nie, zabieg endermologii jest bardzo przyjemnym masażem podciśnieniowym, przy którym można się zrelaksować.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Tak, zabieg endermologii jest bezpieczny. Przed pierwszym zabiegiem przeprowadzana jest szczegółowa konsultacja, podczas, której są wykluczane przeciwwskazania.

Zalecenia po i w trakcie terapii

W trakcie terapii ENDERMOLOGII LPG zaleca się zastosowanie lekkostrawnej diety, wypijanie przynajmniej od 2 do 5 litrów wody dziennie oraz ograniczenie spożycia alkoholu. Wskazana jest też aktywność fizyczna, która przyspieszy procesy metaboliczne w organizmie.

Rekomendujemy zabieg przypominający raz na miesiąc po zakończeniu terapii.

Inni wybrali również...

Co terapie łączone modelowania sylwetki mogą dla Ciebie zrobić?

Zobiegi oferowane w BeautyPark Solvay mogą pomóc zredukować tkankę tłuszczową, wymodelować brzuch, bryczesy, ujędrnić i wysmuklić nogi oraz unieść i wymodelować pośladki. Zabiegi, takie jak BTL EXILIS ULTRA 360, Endermologia LPG, Fala Uderzeniowa X-WAVE oraz BTL EMBODY działają na zlokalizowany tłuszcz i skutecznie redukują cellulit, rozstępy oraz rzeźbą sylwetkę. Powyższe technologie mogą również poprawić napięcie skóry oraz jędrność. Z drugiej strony BTL EMBODY przez rozbudowę masy mięśniowej oraz pracę powięziową przyczynia się do wzmocnienia organizmu i poprawę postawy ciała, skutecznie niwelując konsekwencje pracy siedzącej czy bóle pleców.
Szczególnym wskazaniem jest również rehabilitacja kobiet po ciąży przez redukcję rozstępu mięśni prostych brzucha.

Konsultacja

Chcesz ujędrnić i wymodelować sylwetkę?

Nie zwlekaj dłużej z wyborem najlepszego zabiegu!

Porozmawiaj teraz z jednym z naszych ekspertów.

Ekspert wróci do Ciebie, aby omówić możliwą terapię i ocenić Twoje potrzeby.

Wybierz temat

Temat
NAME(wymagane)