Ujędrnij swoją skórę oraz wysmuklij sylwetkę dzięki terapii falą uderzeniową BTL X-WAVE

BTL X-Wave® – fala uderzeniowa: ujędrnianie oraz redukcja cellulitu i rozstępów

Opis

Terapia falą uderzeniową BTL X-WAVE® – Skuteczna Walka z Cellulitem

O zabiegu

Terapie falą uderzeniową BTL X-WAVE® to nowoczesne i skuteczne rozwiązanie w walce z cellulitem. Dzięki szerokiemu zastosowaniu, technologia ta udrażnia układ limfatyczny, przyspiesza metabolizm oraz wspomaga kuracje odmładzające, zwiększając elastyczność i napięcie skóry. Zabieg stanowi silny bodziec dla organizmu, pobudzając metabolizm i produkcję kolagenu. Efektem jest gładka, jędrna i sprężysta skóra. Odczucia podczas zabiegu są porównywalne do delikatnych uderzeń, które nie powodują dyskomfortu. Terapia jest całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna.

Efekty

 • Wygładzenie skóry
 • Redukcja cellulitu
 • Redukcja obrzęków
 • Wysmuklenie sylwetki
 • Ujędrnienie zwiotczałej skóry
 • Poprawa tonacji i tekstury skóry

Siła terapii łączonych

Aby zmaksymalizować efekty terapii, można ją łączyć z innymi zabiegami:

 • BTL EMBODY® – brazylijskie pośladki i płaski brzuch
 • BTL EXILIS ULTRA 360® – likwidacja tkanki tłuszczowej
 • ENDERMOLOGIA LPG® – modelowanie sylwetki

Terapia falą uderzeniową BTL X-WAVE® to idealne rozwiązanie dla osób pragnących szybko i skutecznie poprawić wygląd swojej skóry, redukując cellulit i poprawiając jej elastyczność. Zdecyduj się na ten bezinwazyjny zabieg i ciesz się gładką i jędrną skórą już dziś!

1320,00 

Bezpłatna konsultacja

z ekspertem BeautyPark Solvay

W trakcie 30 minutowej konsultacji kosmetolog przeprowadza szczegółowy wywiad kosmetologiczny pozwalający ustalić ogólny stan zdrowia aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Następnie ocenia wskazania zabiegowe oraz dobiera technologie najlepsze dla uzyskania oczekiwanego efektu. Nasz specjalista przedstawia indywidualny Beauty program zawierający odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne lub modelujące ciało oraz wskazówki dotyczące pielęgnacji domowej.

Rezerwacja terminu

Jak działa technologia?

Urządzenie BTL X-WAVE wyposażone jest w głowicę ShockWave, która emituje fale akustyczne w postaci fal uderzeniowych. Impulsy dźwiękowe rozchodzą się po ciele w postaci drgań, które wywołują wibracje w tkance łącznej. Wzrastająca intensywność ich oddziaływania wpływa na eliminację komórek tłuszczowych oraz stymulację mikrokrążenia w obrębie tkanki łącznej. W efekcie następuje redukcja istniejących problemów metabolicznych i zmniejsza się widoczność cellulitu. Technologia BTL X-WAVE jest najczęściej wykorzystywana w terapii antycellulitowej. Jednakże ma również szerokie zastosowania, zwłaszcza w udrażnianiu układu limfatycznego, przyspieszaniu metabolizmu oraz w kuracjach odmładzających i zwiększających elastyczność skóry. Odczucia trakcie zabiegu są porównywalne są do delikatnych uderzeń, które nie powodują dyskomfortu. Zabieg nie wymaga wcześniejszych przygotowań jednakże poprzedza go darmowa konsultacja kosmetologiczna. W trakcie spotkania ustalimy indywidualny Beauty program dopasowany do twoich potrzeb i oczekiwań. W celu zintensyfikowania efektów można łączyć z zabiegiem EXILIS ULTRA 360 oraz drenażem limfatycznym.

Korzyści terapii

BTL X-WAVE® Terapia falą uderzeniową jest szeroko stosowana w medycynie estetycznej do modelowania sylwetki i zwalczania cellulitu. Zabieg jest całkowicie bezinwazyjny i nie wymaga wcześniejszych przygotowań Już po pierwszym zabiegu skóra staje się gładsza, bardziej sprężysta i jędrna. Do osiągnięcia najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii 6-10 zabiegów w odstępach co 2-4 dni. Fale akustyczne wywołują wibracje w tkance łącznej poprawiając jędrność i elastyczność skóry. Rozchodzą się w ciele jako drgania mechaniczne. Podskórne depozyty tłuszczowe które stanowią główny składnik cellulitu zostają rozproszone, a niedoskonałości zlikwidowane. Terapia falami akustycznymi daje wielowymiarowy efekt- pobudza krążenie i wpływa na produkcję kolagenu.

Efekty

 • Wyrównanie powierzchni skóry po zabiegach lipolizy i liposukcji
 • Eliminacja obrzęków tłuszczowych i limfatycznych
 • Redukcja blizn i rozstępów
 • Napięcie tkanki łącznej
 • Wygładzenie skóry
 • Redukcja cellulitu
 • Ujędrnienie skóry

Przeciwwskazania

 • Rozrusznik serca
 • Choroby sercowo-naczyniowe
 • Metalowe implanty
 • Zmiany skórne i zapalenia
 • Choroby nowotworowe
 • Zespoły psychopatologiczne i zespoły psychoorganiczne
 • Stwardnienie rozsiane
 • Niewydolność pracy wątroby i nerek
 • Ciąża,
 • Zapalenia żył i dróg limfatycznych
 • Nieleczona nadczynność i niedoczynność tarczycy
 • Epilepsja

Przebieg sesji

Krok 1:

 Konsultacja kosmetologiczna z ekspertem BeautyPark Solvay pozwala określić Twój problem estetyczny, wykluczyć przeciwwskazania i określić liczbę sesji potrzebnych do uzyskania oczekiwanych rezultatów.

Krok 2:

Kosmetolog zaczyna od wyznaczenia obszaru, który ma być leczony i nałożenia na żelu. Za pomocą głowicy shock-wave najnowszej generacji, kieruje działanie wiązki fali akustycznej w miejsce zabiegowe po uprzednim określeniu planu terapii. Działanie fali uderzeniowej może być zarówno głębokie jak i powierzchowne z wykorzystaniem odpowiedniej końcówki.

Krok 3:

Bezpośrednio po zabiegu tkanki są zasymulowane, ujędrnione i napięte.

Obszary zabiegowe w terapii modelowania sylwetki BTL X-WAVE®

Zalecenia po i w trakcie terapii

W trakcie sesji zabiegowej dochodzi do liftingu leczonego obszaru, wyrównanie powierzchni skóry, ujędrnienie tkanki oraz redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej. W efekcie terapii przywracane jest napięcie tkanek, z realną przebudową sylwetki, gładkimi wgłębieniami i widoczną redukcją cellulitu . Aby efekty terapii były skuteczne, zalecamy zdrową i zbilansowaną dietę oraz rozpoczęcie lub kontynuowanie aktywności sportowej .

Zalecana ilość zabiegów to 6 do 10 sesji w odstępie 3 do 4 tygodni, efekty są widoczne do 3 tygodni po zakończeniu terapii.

Rekomendujemy zabieg przypominający raz na miesiąc po zakończeniu terapii.

Najczęściej zadawane pytania

Czy terapia BTL X-wave jest skuteczna?

Tak, terapia BTL X-wave jest jedną z najskuteczniejszych broni w walce z cellulitem i oporną tkanką tłuszczową.

Czy zabieg fali uderzeniowej jest bolesny?

Zabieg fali uderzeniowej nie jest bolesny. Jest to odczuwalne jako intensywny masaż pneumatyczny.

Czy zabieg fali uderzeniowej jest bezpieczny?

Tak, zabieg fali uderzeniowej jest w zupełności bezpieczny. Tak jak przed każdym zabiegiem w naszym salonie jest przeprowadzona szczegółowa konsultacja, która wyklucza wszystkie przeciwwskazania.

Dla kogo?

Zabieg fali uderzeniowej jest dla każdego, który zmaga się z cellulitem, zastojami limfatycznymi, zlokalizowaną tkanką tłuszczową oraz chce zadziałać modelująco i ujędrniająco na sylwetkę.

Inni wybrali również...

Co terapie łączone modelowania sylwetki mogą dla Ciebie zrobić?

Zobiegi oferowane w BeautyPark Solvay mogą pomóc zredukować tkankę tłuszczową, wymodelować brzuch, bryczesy, ujędrnić i wysmuklić nogi oraz unieść i wymodelować pośladki. Zabiegi, takie jak BTL EXILIS ULTRA 360, Endermologia LPG, Fala Uderzeniowa X-WAVE oraz BTL EMBODY działają na zlokalizowany tłuszcz i skutecznie redukują cellulit, rozstępy oraz rzeźbą sylwetkę. Powyższe technologie mogą również poprawić napięcie skóry oraz jędrność. Z drugiej strony BTL EMBODY przez rozbudowę masy mięśniowej oraz pracę powięziową przyczynia się do wzmocnienia organizmu i poprawę postawy ciała, skutecznie niwelując konsekwencje pracy siedzącej czy bóle pleców.
Szczególnym wskazaniem jest również rehabilitacja kobiet po ciąży przez redukcję rozstępu mięśni prostych brzucha.

Konsultacja

Chcesz ujędrnić sylwetkę i wygładzić skórę?

Nie zwlekaj dłużej z wyborem najlepszego zabiegu!

Porozmawiaj teraz z jednym z naszych ekspertów.

Ekspert wróci do Ciebie, aby omówić możliwą terapię i ocenić Twoje potrzeby.

Wybierz temat

Temat
NAME(wymagane)