Rewolucja w modelowaniu sylwetki BTL EMBODY: uniesienie pośladków, wyrzeźbienie brzucha i redukcja bólu pleców

BTL Embody® – jędrne pośladki i wyrzeźbiony brzuch!

Opis

Co to jest BTL EMBODY®? To rewolucyjna technologia medyczna do nieinwazyjnego liftingu i modelowania pośladków, ud oraz brzucha. Rzeźbi mięśnie i sylwetkę. To idealny zabieg dla osób marzących o szczupłej i wysportowanej sylwetce. Podczas 30 minutowej sesji zabiegowej mięśnie wykonują 20 000 skurczów spalając lokalną tkankę tłuszczową. Serię zabiegową EMBODY można porównać do 6 miesięcy intensywnego treningu na siłowni. Skuteczność i bezpieczeństwo BTL EMBODY zostały przetestowane za pomocą renomowanych metod naukowych (rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy, USG i histologicznie) w 13 niezależnych badaniach wieloośrodkowych w USA. BTL EMBODY® jest jedyną w opatentowaną technologią elektromagnetoterapii dostępną na rynku.

1999,00 

Bezpłatna konsultacja

z ekspertem BeautyPark Solvay

W trakcie 30 minutowej konsultacji kosmetolog przeprowadza szczegółowy wywiad kosmetologiczny pozwalający ustalić ogólny stan zdrowia aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Następnie ocenia wskazania zabiegowe oraz dobiera technologie najlepsze dla uzyskania oczekiwanego efektu. Nasz specjalista przedstawia indywidualny Beauty program zawierający odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne lub modelujące ciało oraz wskazówki dotyczące pielęgnacji domowej.

Rezerwacja terminu

Jak działa technologia?

BTL Embody opiera się na przełomowej technologii HIFEM, której skuteczność i bezpieczeństwo zostały przetestowane przy użyciu renomowanych metod naukowych (MRI, CT, US i histologia) w dziesiątkach niezależnych badań na całym świecie, w tym w USA. Urządzenie wykorzystuje Energię HIFEM (zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności), które jednocześnie rzeźbi sylwetkę i wzmacnia mięśnie. Energia HIFEM jest skuteczna w rozbudowie mięśni, ponieważ potrafi wywołać i utrzymać przez wiele sekund supramaksymalne skurcze. Mówiąc najprościej „ćwiczy” mięśnie ze znacznie większą mocą i częstotliwością niż jest to możliwe podczas jakiegokolwiek treningu. Przyjmuje się, że supramaksymalne skurcze są intensywniejsze niż Maksymalny Dobrowolny Skurcz (MVC – Maximal Voluntary Contraction) wywoływany fizjologicznie. Czyli nie jesteśmy w stanie wywołać takich skurczów samodzielnie, a także nie potrafimy fizjologicznie odpowiednio długo ich utrzymać.

Korzyści

Podczas trwającego pół godziny zabiegu (leżysz sobie wygodnie) wywołuje ponad 20 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów mięśni. Tej ilości brzuszków czy przysiadów nie da się samodzielnie wykonać w takim czasie! Co więcej – skurcze mięśni są tu supramaksymalne czyli mają większą moc i częstotliwość niż te podczas zwykłego treningu. W EMBODY jest to możliwe dzięki HIFEM – zaawansowanej technologii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności. To dzięki niej organizm aktywuje wzrost włókien kurczliwych, tworzenie nowych białek i rozrost włókien mięśniowych. Mięśnie są większe, lepiej napięte i bardziej widoczne. Mówiąc krótko: trening mięśni energią HIFEM jest bardziej skuteczny niż każdy inny naturalny wysiłek fizyczny. Niezwykłą zaletą zabiegów EMBODY jest możliwość stosowania ich jako elementu rehabilitacji po kontuzjach czy urazach. Sesje z tym urządzeniem doskonale wzmacniają mięśnie i stymulują ich regenerację.

Efekty

 • Wzrost masy mięśniowej średnio +16%.
 • Zmniejszenie o 11% po porodowego rozstępu mięśni prostych brzucha.
 • Zadowolenie pacjentów w badaniach klinicznych +96%.
 • Wzrost pewności siebie u pacjentów.
 • Pacjenci opisywali, że ich pośladki są uniesione, jędrne i wyraźnie wzmocnione.
 • U osób, które odczuwają dolegliwości związane z siedzącym trybem życia efekty terapii EMBODY przyniosły spektakularne efekty i zminimalizowanie odczuć bólowych już po pierwszym zabiegu.

Przeciwwskazania

 • wszczepiony rozrusznik serca, kardiowerter-defibrylator, neurostymulatory i inne
 • implanty elektroniczne
 • niewydolność serca i płuc
 • implanty metalowe
 • przetaczanie leków
 • nie stosować w obrębie głowy i serca
 • czynna choroba nowotworowa
 • uszkodzenie mięśni w obrębie obszaru zabiegu
 • gorączka
 • ciąża

Przebieg sesji

Krok 1:

Podczas konsultacji kosmetologicznej kosmetolog specjalista wysłuchuje Twojego problemu i ustala plan leczenia dostosowany do Twoich potrzeb, w razie potrzeby z dodatkowymi zabiegami, wykluczając przeciwwskazania i oszacowując średnią liczbę sesji zabiegowych

Krok 2:

Ekspert BeautyPark Solvay planuje program dostosowany do twoich potrzeb. W miarę postępu protokołu można dostosowywać mniej lub bardziej intensywne programy do progresywnej i delikatnej pracy mięśni. Sportowcom można polecić indywidualny intensywny program terapeutyczny.

Krok 3:

Nadszedł czas, aby umieścić aplikator(y) na obszarze zabiegowym. Przez 30 stymulacje będą w wygodny sposób powodować wymuszone skurcze docelowych mięśni . Podczas sesji kładziesz się i możesz oglądać ulubione seriale, czytać, słuchać muzyki lub korzystać z telefonu.

Co to są skurcze supramaksymalne?

Przyjmuje się, że supramaksymalne skurcze są intensywniejsze niż Maksymalny Dobrowolny Skurcz (MVC – Maximal Voluntary Contraction) wywoływany fizjologicznie. Czyli nie jesteśmy w stanie wywołać takich skurczów samodzielnie, a także nie potrafimy fizjologicznie odpowiednio długo ich utrzymać. To dlatego trening mięśni energią HIFEM jest bardziej skuteczny niż każdy wysiłek fizyczny. W trakcie jednego zabiegu energia HIFEM wywołuje ok. 20 tysięcy supramaksymalnych skurczów. Są one kierowane bezpośrednio do nerwów obwodowych, niezależnie od funkcji mózgu. Nie wymagają żadnej aktywności ze strony osoby poddawanej treningowi, są odczuwalne jako wyraźne skurcze.

Wskazania - Pośladki

 • Płaskie, nieumięśnione pośladki
 • Wiotczejące i opadające pośladki
 • Nadmiar tłuszczu na pośladkach
 • Nieregularna powierzchnia pośladków po liposukcji
 • Osłabienie i kurczenie mięśni pośladkowych, związane z wiekiem
 • Nierównomierna budowa partii mięśniowych składających się na pośladki
 • Przygotowanie i wsparcie treningów modelujących kształt pośladków

Wskazania - Brzuch

 • Nieumięśniony brzuch z nadmiarem tkanki tłuszczowej
 • Wiotka i luźna skóra na brzuchu z osłabionymi mięśniami
 • Nadmiar tłuszczu w talii i na brzuchu
 • Rozstęp mięśni prostych i osłabienie mięśni brzucha po porodzie
 • Nieregularna powierzchnia brzucha po liposukcji
 • Osłabione mięśnie brzucha, które utrudniają skuteczne treningi
 • Wsparcie treningów rzeźbiących

Dlaczego wybrać zabieg modelowania sylwetki BTL EMBODY®?

Innowacyjna i wydajna technologia

Zakres częstotliwości generowanych przez BTL EMBODY nie pozwala na zniknięcie napięcia w mięśniach między dwiema kolejnymi stymulacjami, więc zawsze pozostają one napięte. W przeciwieństwie do dobrowolnych skurczów mięśni wykonywanych podczas klasycznej sesji sportowej, głębokie skurcze wywoływane przez maszynę nie są związane z funkcją mózgu i dlatego są znacznie bardziej skuteczne.

Rezultat:

Zwiększa się objętość włókien mięśniowych (zjawisko hipertrofii) oraz ich liczba lub gęstość (zjawisko hiperplazji). Innymi słowy sylwetka jest wyrzeźbiona i ujędrniona, z wyraźnym rozwojem masy mięśniowej!

Bezbolesne leczenie

Zabieg jest intensywny, jest jednak bezbolesny, co ma dużą przewagę nad klasyczną sesją sportową. Rzeczywiście, pole elektromagnetyczne indukuje stymulację neuronów ruchowych w celu wywołania skurczu. Ale w przeciwieństwie do stymulacji elektrycznej nie aktywuje nocyceptorów ani receptorów bólu! Dzięki temu możliwe jest zwiększenie parametrów intensywności w celu optymalizacji wyników, bez konieczności zaciskania zębów!

Jakiego wyniku się spodziewać?

Pod koniec protokołu od 4 do 12 sesji obserwuje się lepszą odporność na zmęczenie mięśni, wzrost siły, nową krzywiznę sylwetki i rozbudowę mięśni . W zależności od wybranego programu BTL EMBODY i morfologii pacjenta, efektowi temu może towarzyszyć redukcja masy tłuszczowej, czyli zdecydowane wymodelowanie obszaru zabiegowego. Terapia jest rekomendowana dla kobiet po ciąży, w celu pracy nad rozstępem mięśnia prostego brzucha oraz dla osób, które pracują zdalnie lub w trybie siedzącym i mają bóle pleców/ kręgosłupa. Praca technologii wpływa nie tylko na mięśnie ale cechuje się również pracą powięziową co zdecydowanie wpływa na poprawę sylwetki oraz wzmocnienie całego organizmu. Wyniki są widoczne od 2 do 4 tygodni po ostatniej sesji i są optymalizowane w kolejnych tygodniach. Dla podtrzymania efektów zaleca się zdrowy tryb życia, zdrową dietę i regularną aktywność fizyczną. Rekomendujemy zabieg przypominający raz na 3 miesiące od zakończenia serii zabiegowej.

Chcesz wymodelować brzuch i pośladki?

Nie zwlekaj dłużej z wyborem najlepszego zabiegu!

Porozmawiaj teraz z jednym z naszych ekspertów.

Ekspert wróci do Ciebie, aby omówić możliwą terapię i ocenić Twoje potrzeby.

Zalecenia po i w trakcie terapii

W trakcie terapii EMBODY zaleca się zastosowanie lekkostrawnej diety, wypijanie przynajmniej od 2 do 5 litrów wody dziennie oraz ograniczenie spożycia alkoholu. Wskazana jest też aktywność fizyczna, która przyspieszy procesy metaboliczne w organizmie.

Rekomendujemy zabieg przypominający raz na miesiąc po zakończeniu terapii.

Najczęściej zadawane pytania

Czy zabieg BTL EMBODY jest skuteczny?

Tak według badań przeprowadzonych wśród klientów zanotowano następujące efekty po serii zabiegowej:

 1. Wzrost masy mięśniowej średnio +16%.
 2. Zmniejszenie o 11% poporodowego rozstępu mięśni prostych brzucha.
 3. Zadowolenie pacjentów w badaniach klinicznych +96%.
 4. Wzrost pewności siebie u pacjentów.
 5. Pacjenci opisywali, że ich pośladki są uniesione, jędrne i wyraźnie wzmocnione.
 6. U osób, które odczuwają dolegliwości związane z siedzącym trybem życia efekty terapii EMBODY przyniosły spektakularne efekty i zminimalizowanie odczuć bólowych już po pierwszym zabiegu.
Czy zabieg BTL EMBODY jest bolesny?

Nie, zabieg BTL EMBODY nie jest bolesny - moc urządzenia jest dostosowywana indywidualnie do odczuć osoby.

Czy zabieg BTL EMBODY jest bezpieczny?

Tak zabieg BTL EMBODY jest . Przed pierwszym zabiegiem przeprowadzany jest dokładny wywiad zdrowotny oraz zostają wykluczone przeciwwskazania. Sama technologia posiada certyfikację FDA, która gwarantuje bezpieczeństwo oraz skuteczność terapii.

Dla kogo?

Zabieg BTL EMBODY jest dla wszystkich, który chcą wyrzeźbić mięśnie brzucha, unieść pośladki oraz wymodelować sylwetkę jak również jako rehabilitacja dla kobiet po ciąży.

Inni wybrali również...

Co terapie łączone modelowania sylwetki mogą dla Ciebie zrobić?

Zobiegi oferowane w BeautyPark Solvay mogą pomóc zredukować tkankę tłuszczową, wymodelować brzuch, bryczesy, ujędrnić i wysmuklić nogi oraz unieść i wymodelować pośladki. Zabiegi, takie jak BTL EXILIS ULTRA 360, Endermologia LPG, Fala Uderzeniowa X-WAVE oraz BTL EMBODY działają na zlokalizowany tłuszcz i skutecznie redukują cellulit, rozstępy oraz rzeźbą sylwetkę. Powyższe technologie mogą również poprawić napięcie skóry oraz jędrność. Z drugiej strony BTL EMBODY przez rozbudowę masy mięśniowej oraz pracę powięziową przyczynia się do wzmocnienia organizmu i poprawę postawy ciała, skutecznie niwelując konsekwencje pracy siedzącej czy bóle pleców.
Szczególnym wskazaniem jest również rehabilitacja kobiet po ciąży przez redukcję rozstępu mięśni prostych brzucha.

Konsultacja

Chcesz wymodelować brzuch i pośladki?

Nie zwlekaj dłużej z wyborem najlepszego zabiegu!

Porozmawiaj teraz z jednym z naszych ekspertów.

Ekspert wróci do Ciebie, aby omówić możliwą terapię i ocenić Twoje potrzeby.

Wybierz temat

Temat
NAME(wymagane)