Witamy w BeautyPark Solvay

Stworzyliśmy to wyjątkowe miejsce abyś mogła cieszyć się swoim naturalnym pięknem.

Oferujemy kompleksowe zabiegi z zakresu kosmetologii profesjonalnej. W terapiach łączonych stawiamy na pielęgnację i wsparcie naturalnych procesów regeneracyjnych w oparciu o zaawansowane technologie kosmetologii hi-tech z certyfikacją medyczną. Naszym celem jest, aby proponowane zabiegi przynosiły jak najlepsze efekty stosując wyłącznie przebadane i bezpieczne metody. Do każdej klientki podchodzimy indywidualnie i kompleksowo. Podczas konsultacji kosmetologicznych ze szczególną dokładnością i troską wsłuchujemy się w Twoje oczekiwania i potrzeby.

Wykorzystujemy innowacyjne, skuteczne i bezpieczne technologie podkreślające naturalne piękno. Używamy wyłącznie najwyższej jakości kosmetyków i preparatów zabiegowych wspomagających procesy regeneracyjne. Śledzimy światowe trendy i stale rozwijamy nasze umiejętności. Wiedzę potwierdzamy licznymi certyfikatami i wyróżnieniami.

Naszą pracę wykonujemy z pasją i zaangażowaniem, ponieważ kochamy to co robimy. Troszczymy się zarówno o Twoje zewnętrzne, jak i wewnętrzne piękno. To tutaj pod naszą profesjonalną opieką zrelaksujesz ciało i umysł. Kierujemy się zasadą, że rezultaty zabiegowe są równie ważne, jak doskonałe samopoczucie.

Projektując nasz salon zależało nam na tym, aby być jak najbliżej przyrody. Stworzyliśmy miejsce z dbałością o każdy szczegół wybierając proste, naturalne materiały wykończeniowe – szklane drzwi, naturalny kamień, trawertyn-owe ściany i dębowe drewno z ponad stuletnią historią na blaty. Miejsce w którym przez cały rok panuje mikroklimat sprzyjający relaksowi i regeneracji. O produkcję tlenu dba aż 600 kwiatów, a doskonałe nawilżenie powietrza zapewnia przyjemnie szemrząca tafla wodna.

Zapraszamy

Wioletta i Artur

Zespół

Kamila

Wioletta

Olga

Konsultacja

Nie zwlekaj dłużej z wyborem najlepszego zabiegu!

Porozmawiaj teraz z jednym z naszych ekspertów.

Kosmetolog wróci do Ciebie, aby omówić możliwą terapię i ocenić Twoje potrzeby.

Wybierz temat

Wybierz temat

Temat
NAME(wymagane)